0 532 440 05 34

Danışmanlık Süreç Yönetimi – Güncel Müfredat – En Yeni Kaynaklar – Öğrenciye Özel Planlama
LGS %1 lik dilimle Çalışan Öğretmen Kadrosu TYT/AYT Boğaziçi/İTÜ/ODTÜ Kazandırmış öğretmenler

Detaylı Bilgi için iletişime geçin

0 532 440 05 34

Özgür ve Güncel Eğitim

Her çocuk Özeldir

Bunu biz de biliyoruz ama sanırım inanmıyoruz. Her çocuğun bir cevher olduğuna inansak hiç bir çocuğun başarısız olmasına izin vermeyiz. Çocukları yalnızca başarması gereken küçük insanlar olarak değil, hem mutlu olması gereken, hem de ülkenin geleceğini elinde tutan bireyler olarak görürüz. Her çocuğa kendi seviyesinde ve kendi özelliklerine göre ders veririz. Dahası her çocuğu kendi yeteneğine göre eğitiriz. Herkese aynı dersleri vermeyiz. Okulu bir eğitim ve yaşam alanı olarak değil çocukların atlatmaları gereken bir dönem olarak görüyoruz. Her çocuk bir cevherdir

devamını oku

Sınavlara Yönelik Kişiye Özel Program

Öğrencilerimizin eksik oldukları konuları alanlarında uzman öğretmenlerimiz tarafından tesbit ediyoruz.
Bu eksiklerin giderilmesi için öğrencilerimize özel programlar yaparak onları sınavlara hazırlıyoruz.
Böylece öğrencilerimi kendilerinin farkına varıyorlar ve eksiklerini tamamlayarak hedeflerine daha hızlı ve çabuk ulaşma adına zaman kazanmış oluyorlar. Başarıları bu bu sayede daha hızlı artmış oluyor. Birebir online eğitimle onların yollarda gelip gitmeyle harcayacakları bu değerli vakitlerinide değere çevirmiş oluyoruz. 

devamını oku

Hedefine Yönelik Profesyonel Eğitim

Motivasyon kavramı insan organizmasını davranışa iten, bu davranışların şiddet ve enerji düzeyini tayin eden, davranışlara belirli bir yön veren ve devamını sağlayan çeşitli iç ve dış sebepleri ve bunların işleyiş mekanizmalarını içermektedir. Yaptığımız davranışların hangilerinin motive edilmiş, hangilerinin edilmemiş olduğuna karar vermek her zaman pek kolay olmamakla beraber motive edilmiş bir davranıştaki hareketler diğerlerine oranla daha organize olmuş, daha yönlendirilmiş bir şekilde cereyan eder. Bu davranışların yapılışındaki canlılık, sarf edilen enerji, değişmeye, dağılmaya karşı olan direnci, devam süreleri vs. bize bu davranışların motive edildiklerini gösterir. 

devamını oku

TAŞDELEN FEN BİLİMLERİ BUTİK

Ücretsiz 
tanıtım

dersleri
 

bursluluk sınavı

6,7,8,9,10 VE 11. SINIFLAR BURSLULUK SINAVI

İletişim